Jak zrobić skarbonkę z papierowych torebek

Jak zrobić skarbonkę z papierowych torebek

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak zrobić skarbonkę z papierowej torby? Poniższy tutorial pokaże Ci jak to zrobić. Najpierw wytnij pasek tektury na ciało świnki. Odetnij kawałek gliny na oczy, a następnie dodaj oba elementy. Sklej części razem za pomocą wody i drewnianego narzędzia do wygładzania. Pozostaw je do wyschnięcia. Po wyschnięciu gliny włóż balon w szczelinę na pieniądze.

Po wyschnięciu balonu dodaj taśmę washi do słoika. Możesz znaleźć taśmę washi w każdym sklepie rzemieślniczym lub online. Możesz również pomalować papier za pomocą Mod Podge. Jeśli chciałbyś, aby papier miał bardziej kolorowy wzór, możesz pomalować go różowym kolorem. Po wyschnięciu możesz dodać paski papieru na balonie. Różowy balonik powinien być nadal widoczny.

Inna opcja stworzenia skarbonki to użycie słoika mason. Ten słoik może być przechowywany w dogodnym miejscu, gdzie dziecko ma do niego dostęp. Kolejną zaletą używania słoika mason jest to, że można zobaczyć, ile pieniędzy zostało zapisanych w nim bez otwierania słoika. Tylko upewnij się, że umieścisz go w miejscu, gdzie dziecko będzie miało do niego łatwy dostęp, albo stanie się on ciężarem.

Kolejnym krokiem jest przykrycie pokrywki ze szczeliną na monety w cardstock. Następnie można ozdobić pokrywę za pomocą przedmiotów dekoracyjnych. Na przykład, jeśli Twoje dziecko jest w rzemiosła, można pokryć pokrywę w srebrnym papierze scrapbook. Możesz również pomalować pokrywkę na żółto lub różowo, aby przypominała gumkę do włosów. Następnie możesz umieścić ją w kuchni lub pokoju dziecięcym. Jeśli robisz skarbonkę dla dziecka, upewnij się, że udekorujesz ją tak, aby przyciągnęła ich wzrok!

Po zakończeniu malowania kapsli od butelek, możesz przejść do następnego kroku. Pomaluj kapsle od butelek na różowo. Zrób świnkę z kapsla od butelki! Właśnie ukończyłeś jedno z najfajniejszych zajęć sensorycznych na świecie! A kiedy klej już zastygnie, jesteś gotowy, by ją ozdobić! Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś! Jeśli nie masz zbyt wiele czasu, aby udekorować świnkę, zrób to jako projekt DIY!

Innym sposobem na przetworzenie starej butelki w skarbonkę jest zrobienie banku monet z pustego pojemnika po chusteczkach dla niemowląt. Można nawet upcycle puste pojemnik chusteczki dla dzieci do papier mache skarbonki dla swojego dziecka. Chodzi o to, aby była ona jak najbardziej unikalna. Możesz na przykład użyć dzbanka po mleku.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *