Jak zrobić wiszący lampion ze słoika

Jak zrobić wiszący lampion ze słoika

Kiedy jesteś poza domem, możesz chcieć znaleźć niedrogi sposób na rozświetlenie nocy. Słoiki mają idealny rozmiar do tego projektu, a przy użyciu tych samych technik możesz nawet stworzyć podwójny lub potrójny wiszący lampion. Uchwyt na wota i migocząca lampka LED to zarówno proste, jak i piękne sposoby na dodanie dekoracyjnego akcentu do Twojego domu. Aby zrobić wiszący lampion, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Pierwszy, przykryj słoik bibułą i pomaluj go Mod Podge. Pozwól, aby papier całkowicie wyschnął przed kontynuacją. Następnie owiń kawałek drutu wokół otworu słoika, pozostawiając trochę miejsca na kolejny drut. Możesz użyć szczypiec do zabezpieczenia końcówek drutu. Wytnij drut do około sześciu do ośmiu cali długości i skręć go, aby stworzyć uchwyt.

Następnie owiń drut wokół obręczy słoika. Upewnij się, że drut jest wystarczająco przytulny pod wargą, aby nie zsunął się z słoika podczas wieszania. Następnie weź 12-calowy kawałek drutu i zapętl go przez obręcz słoika, upewniając się, że drut jest bezpiecznie na miejscu. Jeśli chcesz mieć uchwyt dla swojego lampionu, możesz użyć kawałka drutu.

Tworzenie wiszącego lampionu ze słoika to piękny, romantyczny sposób na dodanie atmosfery do swojego spotkania na świeżym powietrzu. Koniec lata szybko się zbliża, co oznacza, że sezon ślubny jest tuż za rogiem. Niezależnie od tego, czy Twoi goście siedzą wokół świecy w słoiku, czy stoją w kącie, te światła rozświetlą noc. Z odrobiną sznurka i 4 węzłami, możesz stworzyć piękny zewnętrzny wiszący lampion.

Następnie będziesz musiał zawiązać długi drut, aby utrzymać lampion w miejscu. Możesz użyć długiego kawałka drutu, aby dołączyć uchwyt do lampionu. Lepiej jest użyć dłuższego niż krótszego, ponieważ uchwyt prawdopodobnie będzie się kołysał na wietrze. Następnie zabezpiecz koniec drutu za pomocą szczypiec. Gdy drut wyschnie, możesz przywiązać sznurek do pokrywki na zatrzaski. Upewnij się, że zabezpieczasz brzeg pokrywy zatrzaskowej, inaczej może się zsunąć i stworzyć nierówny uchwyt.

Gdy masz słoik i drut, musisz użyć drutu kwiatowego lub drutu do zawieszania obrazów. Możesz kupić szpulę drutu kwiatowego w Joann’s Crafts za $1.99. Gdy masz już swój drut, jesteś gotowy, aby dołączyć świecę lub tea lights do uchwytu latarni. Po włożeniu drutu, przymocuj ozdobną linę do lampionu za pomocą haka „s”.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *