Jak zrobić kapelusz z papierowych szyszek

Jak zrobić kapelusz z papierowych szyszek

Kiedy chcesz ubrać swoje dziecko w świąteczny sposób, możesz zrobić czapkę z papierowych szyszek. Poniższe wskazówki pomogą Ci stworzyć uroczą czapkę, która zapewni dziecku ciepło. Wszystko czego potrzebujesz to kilka materiałów i możesz zrobić czapkę dla swojego dziecka w zaledwie kilka godzin! Są one idealne na sezon wakacyjny! Te proste rzemiosła są świetne dla dzieci w każdym wieku i są świetnym sposobem na zaangażowanie dziecka!

Aby zacząć, wyciąć pasek białego papieru o wielkości głowy dziecka. Pasek powinien być najszerszy u podstawy i wąski u góry. Owiń biały pasek papieru wokół górnej połowy stożka. Upewnij się, że podczas cięcia trzymasz pasek poziomo. Przetnij go w połowie osi pionowej. Przytnij górę za pomocą ołówka. Powtórz ten krok dla każdego stożka.

Gdy już masz pasek papieru, odrysuj stożek na papierze. Po prześledzeniu stożka, wytnij go i zszyj za pomocą włóczki lub nici. Możesz również użyć włóczki, aby stworzyć wzór stożka waflowego. W ten sposób Twoje dziecko będzie mogło mieć frajdę z robienia własnej czapki. Jeśli chodzi o wykonanie kapelusza, to zabawa polega na użyciu wszystkich zmysłów, aby stworzyć kapelusz dla swojego dziecka!

Teraz nadszedł czas, aby zrobić kapelusz imprezowy dla swojego dziecka! Zrób papierowy kapelusz dla swojego dziecka, aby nosić go na imprezie lub jako zabawne zajęcia dla dzieci. Dzieci mogą ozdobić swoje kapelusze, rysując na papierze przed rozpoczęciem pracy. Następnie mogą wybrać kolor piór. Jeśli chcesz, możesz nawet dodać do niego prawdziwe pióro. Zabawa polega na tym, że mogą go również nosić jako rekwizyt na imprezę kostiumową.

Aby rozpocząć, musisz umieścić ołówek w lewym dolnym rogu papieru. Luźny koniec sznurka powinien być trzymany napięty za pomocą ołówka. Następnie należy przesunąć ramię, aby zrobić łuk w poprzek papieru. Zacznij od lewego górnego rogu i pracuj w prawo do dolnej krawędzi. Powinnaś uzyskać łuk, który jest na 1/4 długości papieru. Powtórz ten proces z drugiej strony papieru, aż ciąg jest umieszczony w centrum.

Innym zabawnym rzemiosłem, które dzieci mogą zrobić jest papierowy kapelusz kowbojski. Wystarczy wyciąć długi prostokąt papieru i prześledzić go na papierze do scrapbookingu. Będziesz potrzebował jeden arkusz papieru do scrapbookingu dla każdego kapelusza. Możesz ponownie użyć tego papieru do innych projektów rzemieślniczych lub do innych dekoracji imprez. Możesz ponownie użyć swoich kapeluszy na przyszłoroczną imprezę! Jest to świetny sposób na udekorowanie przyjęcia i sprawienie radości dzieciom!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *