Co warto wiedzieć, przed zaciągnięciem pożyczki online na raty?

Co warto wiedzieć, przed zaciągnięciem pożyczki online na raty?

Niespodziewane wydatki to okoliczność, której nie da się zaplanować. Zepsuty samochód, chory zwierzak, czy nawet kupno kreacji na nagłe wyjście to czynniki, które wymagają od nas dodatkowej gotówki. Nic dziwnego, że w ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się pożyczki online na raty. Sprawdź, co warto wiedzieć przed zaciągnięciem takiego zobowiązania!

Pożyczka online na raty – jakie dokumenty będą potrzebne?

Zaciąganie pożyczek zazwyczaj kojarzy się z gromadzeniem mnóstwa dokumentów. Na szczęście w przypadku pożyczek online kwestie papierologii i formalności schodzą na drugi plan. Najważniejszym dokumentem, który trzeba mieć przy sobie podczas wypełniania wniosku jest dowód osobisty. Dokument musi być aktualny! W odpowiednich oknach formularza trzeba umieścić spisane z niego dane, takie jak PESEL, numer dowodu oraz data jego ważności. 

Wnioskowanie o pożyczki online na raty w serwisie Saverium nie wymaga przygotowania żadnych zaświadczeń o otrzymywanych dochodach ani dokumentów wystawionych przez pracodawcę. Procedura jest więc maksymalnie uproszczona a wszystkie formalności można załatwić w kilka minut. 

Bezpieczeństwo przy zaciąganiu pożyczek online na raty

Wielu potencjalnych klientów firm pożyczkowych zastanawia się nad kwestią bezpieczeństwa przy takich transakcjach. Zaciąganie zobowiązań finansowych przez internet to poważna sprawa, dlatego niejednokrotnie pojawiają się obawy o kwestie bezpieczeństwa danych, czy możliwego wyłudzenia. Na szczęście współczesna technologia o specjalistyczne metody weryfikowania klientów pozwalają całkowicie odrzucić lęk o bezpieczeństwo pożyczkobiorców w sieci. 

Wszystkie transakcje, które odbywają się za pośrednictwem strony internetowej firmy pożyczkowej są szyfrowane. Weryfikacja tożsamości odbywa się natomiast dwuetapowo. Klient nie tylko musi podać dane, które widnieją na jego dowodzie tożsamości. Dodatkowo konieczne jest wykonanie przelewu uwierzytelniającego z własnego konta bankowego na konto pożyczkodawcy. Przelew opiewa na symboliczną kwotę (najczęściej jednej złotówki), która po weryfikacji zostaje szybko zwrócona. Dzięki tej procedurze nie ma żadnej możliwości, aby ktoś nieuprawniony zaciągnął pożyczkę w twoim imieniu! 

Pożyczki online na raty w serwisie Saverium

Zaciągnięcie pożyczki online w serwisie Saverium.pl to procedura bardzo szybka i bezpieczna. Wnioski sprawdzane są automatycznie i cała procedura zazwyczaj nie zajmuje więcej niż kilku godzin. Brak konieczności zbierania zaświadczeń od pracodawcy pomaga zaoszczędzić mnóstwo czasu, dlatego pożyczki online na raty w serwisie Saverium jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na czasie. 

W trudnej sytuacji, w której pieniądze potrzebne są „na wczoraj” warto rozważyć zaciągnięcie prostej i bezpiecznej pożyczki przez internet. Elastyczne kwoty oraz przejrzyste reguły spłaty sprawiają, że takie rozwiązanie z każdym tygodniem zyskuje na popularności. Trzeba jedynie pamiętać o posiadaniu ważnego dowodu osobistego oraz konta w bankowości online. 

 Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *