Jak zrobić łapacz snów z imieniem

Jak zrobić łapacz snów z imieniem

Istnieje wiele sposobów na stworzenie łapacza snów. Jednym z nich jest użycie 3mm płyty MDF i pomalowanie jej. Następnie użyj swojego imienia jako punktu centralnego i pomaluj je na dowolny kolor. Możesz nawet umieścić na nim zdjęcie swoje lub kogoś wyjątkowego! Po zakończeniu malowania, możesz zrobić z niego znaczącą pamiątkę.

Obręcz dreamcatcher jest zwykle wykonana ze ścięgna lub wierzby, ale możesz również użyć drewna lub metalu, aby stworzyć spersonalizowany łapacz snów. Możesz zrobić łapacz snów dowolnego rozmiaru i kształtu, który byś chciał. Koraliki i materiały dekoracyjne mogą być dodane, aby uczynić go wyjątkowym i spersonalizowanym. Możesz również zastąpić pióra kolorowymi koralikami lub innymi ozdobami, które mają właściwości, które rezonują z tobą.

Gdy masz już obręcz łapacza snów, dodaj pióra i inne materiały. Możesz również użyć koralików, muszli lub piór. Bądź pewien, że dodasz koraliki, lub pawie pióra. Upewnij się, że zawiązałeś pióra i inne materiały równomiernie na obręczy, tak aby pióra pozostały na swoim miejscu. Możesz wtedy powiesić swój łapacz snów w widocznym miejscu.

Pajęczyna łapacza snów jest zaprojektowana jak pajęczyna. Ten projekt ma wielkie znaczenie jako hołd dla Asibikaashi, pajęczej bogini snów. Łapacze snów były uważane za pułapkę dla złych snów, podczas gdy pozwalały na filtrowanie dobrych snów. Rano, gdy słońce wzejdzie, pająk wypali wszystkie złe sny. Dodanie imienia do łapacza snów może uczynić go jeszcze bardziej osobistym.

Wiele osób, które mają sny o ukochanej osobie, decyduje się na wpisanie ich imion na swoim dreamcatcherze. Tatuaże imion honorują ukochane osoby i będą z Tobą przez całe życie. Dodanie dreamcatchera do łapacza snów może również pomóc ci lepiej spać. Może również chronić Cię przed złymi snami i negatywną energią, więc jest to doskonały sposób, aby zapewnić, że jesteś chroniony podczas snu.

Jak sama nazwa wskazuje, dreamcatchers były kiedyś częścią kultur First Nations. Teraz są powszechną częścią wystroju, ale ich pochodzenie jest starożytne i bogate w znaczenia. Plemiona rdzennych Amerykanów wieszały dreamcatchers nad swoimi młodymi, aby chronić je przed złymi duchami. Przez to, dreamcatchers są często określane jako Eggies. Istnieje legenda, która sugeruje, że dreamcatchers były pierwotnie używane jako dekoracja.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *