Jak zrobić idealny eyeliner

Jak zrobić idealny eyeliner

Aby prawidłowo nałożyć eyeliner, trzymaj powiekę płaską i otwartą, i pamiętaj, aby zamknąć powiekę całkowicie przed nałożeniem linera. Przytrzymanie napiętej powieki palcem wskazującym niedominującej ręki pomoże Ci prawidłowo nałożyć liner. Jeśli trudno Ci narysować prostą linię, zastosuj zamiast niej kreskę. Trzymaj eyeliner ołówek na końcu swojej dolnej linii rzęs, i przedłużyć go ukośnie w górę.

Już masz kształt eyeliner, rozpocząć stosowanie liner. Nie martw się, jeśli twoja linia nie jest doskonała – punkt jest, aby przejść nad nim ponownie! Jeśli nie zastosujesz się do tych wskazówek, możesz skończyć z grubą linią, która wygląda nieatrakcyjnie. Upewnij się, że powieka jest płaska, a Twoja ręka nie wierci się podczas nakładania linera. Jeśli masz twarz skierowaną do przodu, nakładanie eyelinera może być dla Ciebie trudne. W takim przypadku odchyl głowę do tyłu i trzymaj oko pęknięte.

Nakładaj eyeliner skrzydełkowy. Wing eyeliner wygląda świetnie, ale jest wyzwaniem dla początkujących. Praktyka skrzydło eyeliner freehand lub z taśmy jako przewodnik. Po wyschnięciu linera, można zastosować maskarę i korektor. Aby stworzyć gładszą, bardziej równą linię, możesz użyć podkładu pod cienie do powiek. Dzięki temu Twój eyeliner będzie dobrze przylegał do powiek.

Technika „outside-in” to jedna z najbardziej klasycznych technik, którą szczegółowo wyjaśniamy w naszym poradniku. Aby zastosować ten styl, narysuj prostą linię od zewnętrznego kącika górnej linii rzęs do środka oka, pod kątem w dół. Następnie wypełnij pozostałą część linii na całej powiece i utrzymaj linię jak najbliżej linii rzęs.

Skrzydlaty eyeliner jest klasycznym i pożądanym wyglądem. Makijażystów, takich jak Sophia Loren, Ariana Grande, i Dua Lipa używać skrzydła eyeliner, aby stworzyć ten wygląd. Jeśli szukasz idealnego kociego oka, upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami poprawnie. Flick eyeliner wymaga bardzo precyzyjnego kierunku. Będziesz musiał być wykwalifikowanym makijażystą, aby zastosować go prawidłowo.

Gdy stosujesz eyeliner do monolidu, taśma lub papier jest świetnym narzędziem. Upewnij się, że nie jest zbyt lepka, bo może ciągnąć się na wrażliwej skórze. Wypróbuj go najpierw na grzbiecie dłoni i podnieś go kilka razy. Jeśli nie jesteś zadowolona z kształtu, spróbuj grubszej linii, aby uzyskać bardziej dramatyczny wygląd. Z tymi wskazówkami osiągnięcie perfekcyjnego eyelinera nie jest niemożliwe.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *