Jak zrobić girlandę z szyszek

Jak zrobić girlandę z szyszek

Tworząc girlandę z szyszek, powinieneś najpierw zebrać wszystkie szyszki, których będziesz potrzebował. W ten sposób nie będziesz musiał spędzać zbyt wiele czasu na ich sklejaniu i będziesz mógł je dodać w wielu różnych miejscach. Ta girlanda to łatwy sposób na dodanie piękna natury do każdego pomieszczenia. I, ponieważ pinecones są dość lekkie, możesz je przeciągnąć przez okno, drzwi lub drzewo.

Gdy już zbierzesz wystarczająco dużo pinecones, możesz je wykorzystać do stworzenia pięknej girlandy. Możesz również dodać inne przedmioty, takie jak choinka, do girlandy. Możesz również użyć kolorowej wstążki zamiast sznurków jutowych, lub posypać proszek brokatowy na pinecones, aby dodać jeszcze więcej blasku. Dla jeszcze bardziej świątecznego wyglądu, powieś girlandę nad stołem w jadalni lub nad choinką.

Aby dodać dodatkowy świąteczny dotyk, użyj wszystkich złotych pinecones sparowanych z perłową bielą, królewskim błękitem lub głębokim czerwonym tłem. Ta kombinacja kolorów użyczy królewskiego uroku do Twojego domu na święta. Możesz również użyć jasnego złota i stonowanego brązu razem, które wyglądają świetnie na białym lub beżowym tle. Możesz nawet użyć oszronionych pinecones i jodły razem.

Zanim zaczniesz robić swoją girlandę z pinecone, zbierz kosz pełen ich i świąteczną wstążkę. Będziesz też potrzebował kilku haków na oczy i wiertarki. Kiedy masz już wszystkie szyszki sosnowe, nawlecz je równomiernie wokół wieńca i zwiąż je razem. Możesz również dodać do wianka kilka ozdób z szyszek. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się użyć szyszek ze swojego podwórka, czy kupisz je w sklepie, na pewno znajdziesz coś, co pasuje do Twojego tematu.

Jeśli chcesz zrobić girlandę przy użyciu szyszek sosnowych, będziesz potrzebować co najmniej piętnastu szyszek na stopę liniową. Oznacza to, że będziesz potrzebował około 90 szyszek sosnowych, aby stworzyć 6′ girlandę. Warto skorzystać z pomocy małego krasnala lub dwóch, którzy będą zbierać szyszki! Na koniec upewnij się, że szyszki dobrze wysuszysz przed powieszeniem. Upewnij się, że szyszki nie pękają, ponieważ sok zabije wszelkie kryjące się w nich zwierzęta.

Przymocuj szyszki do gałęzi za pomocą pistoletu do kleju. Środkowa szyszka powinna wisieć nisko, ponieważ większość ludzi będzie przechodzić obok niej. Użyj parzystej liczby szyszek, a także naprzemiennie ich długości i wielkości. Po zabezpieczeniu ich, przymocuj je do gałęzi. Jeśli chcesz, dodaj ozdoby do górnej części girlandy. Im więcej szyszek dodasz, tym ciaśniej i piękniej będzie wyglądać Twoja girlanda z szyszek.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *